Prezidentské volby

Byli jsme přizváni k posledním dvěma kolům prezidentských voleb, kde bylo potřeba navrhnout strategii úspěchu a odladění psychologie jednoho z hlavních kandidátů na post prezidenta. 

V rámci našeho mapování se ukázalo, že kampaň nebyla vůbec předurčena k úspěchu. Ukázalo se, že veškeré konání a s tím spjaté finanční zdroje byly promrhané.

Výsledek našeho zjištění byl pro agenturu, která danému kandidátovi kampaň vytvářela, zásadní a šokující. V tuto chvíli bylo nezbytně nutné kandidáta obeznámit s naším výsledkem, nevytvářet v něm plané naděje, ale zároveň vytvořit strategii novou, která povede k jeho osobnímu úspěchu.

Jelikož kandidát byl více než 10 let činný ve vysoké politice a byl z jedním z eurokomisařů, hrozilo, že by ho neúspěšná kampaň mohla stát i funkci eurokomisaře pro nové období. Tudíž by jeho letitá kariéra skončila a on by nevěděl, v jaké oblasti by se vůbec mohl uplatnit.

Tato situace nebyla příjemná jak pro něho, tak pro celou jeho rodinu.

Naším přístupem, na základě odhalených faktů, jsme zjistili, že prioritou číslo jedna byl v dané chvíli návrat na místo komisaře Evropské unie.

Kandidáta jsme zmapovali a nastavili přímou strategii jeho úspěšného návratu do EU. Díky speciální mentální přípravě byl v rekordním čase psychicky velmi stabilní a silný, zároveň byla s ohledem na cíl vypracována jedinečná vyjednávací taktika, která měla absolutně předurčit jeho úspěch. Tak se ve výsledku také stalo a dotyčný obhájil svou pozici eurokomisaře a politika na té nejvyšší úrovni.

Pokud bychom byli již dříve přizváni k celé kampani, která trvá a připravuje se několik měsíců, mohli bychom tohoto kandidáta vést krok za krokem směrem k úspěšnému zvolení za prezidenta daného státu, a tím ušetřit spoustu času, promrhaných finančních zdrojů a psychického tlaku a stresu.

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.