První institut opravdového osobního a duchovního rozvoje


Je blahobyt a spokojený život následkem určitých znalostí a příčin, které ovládáte?
Jste si jisti, že vést lidi a řídit vaše podnikání už lépe nejde?
Co když ale skutečně existují znalosti, které zabezpečují s pevnou jistotou úspěch ve všech sférách lidského života?

A co uděláte, když vám tyto informace někdo nabídne?
Pokud vás zajímá vše výše zmíněné, jste tady správně.


Naším zájmem a prioritou je vám nabídnout mimořádný celistvý vývoj (MCV) vaší osobnosti v jednotlivých na sebe navazujících programech, které zabezpečí váš postupný a bezpečný rozvoj.

Celý tento systém jako celek je špičkově odladěn na základě dlouholetých zkušeností v oblasti řízení lidských zdrojů, psychoterapie, pokročilého a náročného výcviku osobních žáků v oblasti duchovních a esoterických znalostí, velmi vysoké úrovně.

Systém je postaven na přímých znalostech, v oblasti unikátního vývoje vědomí, rozvoje informačně – energetického a tělesného systému člověka, které vedou studenta intenzivní cestou k naplňování mimořádného lidského potenciálu a dovedností.

“Jsme zaměřeni na skutečnou čistotu informací, výjimečné znalosti a přímou cestu intenzivního rozvoje."

Studenti se zabývají rozvojem čtyř oblastí lidského bytí, kde všechny složky jsou kultivovány vhodným způsobem. Jedná se tedy o tělesnou složku, energetický systém, vědomí a duchovní oblast.

Je zde kladen důraz na duchovní složku člověka jako hlavní oblast osobnostního rozvoje. Další oblasti jsou podpůrné pro samotný rozvoj. Jejich skutečný vývoj je totiž možný a bezpečný pouze tehdy, pokud dominuje složka ducha.

Co získáte po ukončení studia:

S minimem energie získáte maximální úspěch a naplnění v čemkoliv, do čeho se pustíte

Budete vidět skutečnou realitu, která není přístupná pěti smyslům

Vybudujete a obnovíte svoji vitalitu a zdraví

Skutečně dokážete vytvářet a žít v blahobytu a spokojenosti podle nejvyšších hodnot

Rozvinete vědomí takovým způsobem, aby vám skutečně sloužilo

Začnete získávat a rozvíjet duševní a duchovní dary

Námi zde předáváné znalosti, nemají nic společného s dnes nabízenými programy osobního a duchovního rozvoje. Jsou to znalosti, které byly a stále jsou vyhrazeny jen pro vymezenou skupinu jednotlivců, mající mnohdy velký vliv na lidskou společnost a nyní je můžete studovat i vy.

Skutečným cílem tohoto studia, je rozvinutí jedince na vysokou úroveň duchovnosti vedoucí ke konečnému osvobození. Navrácení skutečné síly poznání a vysokých mravních hodnot do lidské společnosti ve které je radost žít a tvořit. Formovat novou budoucnost pro mladou generaci a dovolit jí vyvíjet se v síle a poznání. To může udělat jen člověk vysokého poznání, osobnostních kvalit, který je zbaven všech iluzí současné společnosti.

V RÁMCI INSTITUTU SE ZABÝVÁME:

Studium

Nabízíme postupné i ucelené studium vedoucí ke zvyšování úrovní vědomí a skutečnému osobnostnímu a duchovnímu rozvoji.

Výzkum

Provádíme výzkum vědomí za účelem jeho vysoké kultivace a odhalování skrytých možností člověka. Pronikáme do kontinua vědomí nad rámec času a prostoru, kde studujeme projevy a chování energeticko-informačních polí na vývoj a chování člověka a celé společnosti.

Meditace

V rámci prastarých znalostí, vědy a intenzivní kultivační praxe zkoumáme možnosti změněných stavů vědomí na lidský život a jeho konečné přínosy pro jednotlivce i společnost.

Společnost

Odhalujeme a definujeme nové změny v oblasti výuky, výchovy a vzdělávání, sportovních výkonů i řízení lidských zdrojů. Nabízíme zásadní a hluboce transformující prostředky lidské společnosti.

Byznys

Odhalujeme nové schopnosti a modely řízení lidských zdrojů, odrážející lidskou důstojnost. Informace, které můžeme nabídnout, mohou zásadně změnit vnitřní i vnější procesy podnikání. V rámci jedinečné technologie vnímání dokážeme proniknout do struktur společnosti a odhalit jejich provázanost s lidskou psychologií, činností jednotlivců, skupin a probíhajícími procesy.

Reference

Před třemi lety jsem byl v období, kdy jsem se blížil ke konci jisté osobní transformace, způsobené mimo jiné i vnějšími vlivy, které jsem v podstatě nemohl ovlivnit. Po přibližně roce a vyřešení těch nejzásadnějších komplikací jsem se ustálil v určité apatii k vnějšímu světu, kde jsem již nevěděl jak z toho ven a bral jsem to jako nové paradigma bytí. Nic, v čem by člověk chtěl být déle jak pár dní, jsem setrval půl roku. V tu dobu jsem se setkal na doporučení s Danem. Po jedné konzultaci jsem se skokově vrátil do stavu, který bych označil jako běžné bytí, které jsem po tak dlouhé době již zapomněl, že vlastně existuje. Ten den jsem se setkal s pár přáteli a ti okamžitě poznali, že je něco jinak. Od té doby Dan patří mezi mé mentory a konzultuji s ním zásadní milníky ze svého osobního i businessového života. K Danovi jsem doporučil pár svých přátel a bylo skvělé sledovat jejich proměny ať už osobností, nebo životní. Díky za vše Dane.
Ing. Martin K. Jednatel společnosti
Po mnoho let se významně věnuji vlastnímu seberozvoji a cestě za hlubším poznáním. Dan byl pro mne nejen motorem pro objevení nových dosud pro mne neprobádaných oblastí, ale pomohl mi i propojit a prohloubit již dosud získané poznání a naučit se v něm rozlišovat a cítit, které věci obsahují vyšší pravdu. Díky němu ke mě začaly přicházet další hluboké vhledy. Naučil mne spoustu důležitých a ne zcela známých technik různých mistrů, které jdou do podstaty věci. Je pro mne skvělým průvodcem na cestě objevování vnitřního bohatství, je velmi zkušený, ale i přátelský. Má mnoho přesahů, které jsem u mnoha dalších průvodců neviděla. Díky Danovi se vše teprve začalo správně skládat.
Mgr. Irena KolárováAdvokát
Již první osobní setkání s osobou Dana Lísy na mě udělalo velký dojem. Jeho bohaté pracovní zkušenosti, profesionální, erudovaný a zároveň lidský přístup na mě zapůsobily natolik, že jsem se rozhodla s Danem spolupracovat. Jsem člověk, který potřebuje zažít osobní zkušenost, aby mohl s klidným svědomím doporučovat službu, člověka nebo i produkt dalším lidem. Velmi rychle po našem provním setkání jsem dostala možnost zažít Danovu terapii "na vlastní kůži". Dostala jsem příležitost pracovat jako fyzioterapeut pro americkou biatlonovou reprezentaci na Světovém poháru. Prožívala jsem tehdy velmi náročné období, byla jsem totálně zahlcená tzv.na všech frontách a cítila se ne dost připravená na takovou příležitost. Z dnešního pohledu je to až legrační, ale volala jsem o pomoc. Naše první konzultace proběhla po telefonu a byla pro mě naprosto stěžejní. Dostala jsem nejen nový pohled na sebe, své postoje, svou práci, svůj potenciál, ale také funkční nástroje pro neuvěřitelný růst. Od té doby se posunul nejen čas, ale i já. Velmi ráda doporučím Danovy služby každému, kdo má touhu růst a rozvíjet svůj fyzický, mentální a duchovní potenciál a využít je pro dobro. S úctou a díky.
Martina Juříková