Zabýváme se výzkumem a vývojem vědomí, včetně skutečného duchovního rozvoje. Cílem je zprostředkovat lidem skutečnou pravdu, která jim byla v mnoha ohledech odebrána již v pradávné historii. To se projevilo postupným úpadkem vývoje lidstva až do současné doby, která není zcela příznivá.

Zde prezentované pradávné znalosti, které doposud nejsou zcela přístupné široké ani užší veřejnosti, poskytují rámec, ve kterém probíhá výzkum vědomí přesahující schopnosti a znalosti současné vědy. Nicméně i zde dosáhla věda obdivuhodných výsledků a my s nimi počítáme.

Předávané znalosti a praktiky jsou doposud v mnohém neznámé a protože odrážejí hlubokou pravdu ve své čistotě, mají intenzivní vliv na transformaci člověka ve všech jeho životních sférách. Dochází tedy k systematickému a postupnému navyšování rovin vědomí, které následně přecházejí do rovin duchovních.


Cesta k lidské výjimečnosti

Nové paradigma řízení vašeho života


Poznáte unikátní systém technik

Na workshopu představíme ojedinělý přístup k meditaci a skutečné základní poznatky a metody k úspěšnému navození rozšířeného změněného vědomí. Tento unikátní systém vznikl na základě dlouholetých zkušeností s výzkumem vědomí, který nebyl doposud zpřístupněn široké veřejnosti ani širší vědecké základně. A vy se s ním nyní budete moci seznámit a získat tak jedinečnou možnost změnit váš dosavadní život.

Získáte skrytý potenciál, pomocí kterého dosáhnete životních úspěchu

V průběhu 3 workshopových dní vám umožníme zažít přímý sestup do změněných stavů vědomí i s otevřenýma očima se zachováním nízkých mozkových vln. Budete mít skrytý potenciál zcela dostupný s plnou koncentrací na prováděné činnosti. Výkon jedince se takto v mnohém velmi navyšuje, což vede k velké produktivitě a úspěchu.

Mnoho lidí si myslí, že meditovat umí, bohužel tomu tak není.  Je to i díky tomu, že k dnešnímu dni se lidem stále nedostávají skutečné znalosti.

Proč byste na workshopu neměli chybět

a co vás čeká po jeho absolovování:

 • Mnohonásobně zvýšený výkon a produktivita
 • Kompletní a trvalá změna myšlenkových vzorců
 • Úplná svoboda od negativních emocí a stavů
 • Bezpečné probuzení skrytého potenciálu
 • Získáte možnost utvářet a řídit život z jiné úrovně
 • Otevření hluboké niterné komunikace
 • Silný psychologický vhled do sebe i jiných lidí
 • Budete mít absolutní jistotu, že vaše rozhodnutí jsou správné

Workshop je stvořený pro všechny lidi, kteří touží zvýšit svoji efektivitu.

Během 3 dní se dozvíte řadu informací a naučíte mnoho zcela unikátních technik, díky nimž na sobě okamžitě pocítíte změnu.

Harmonogram workshopu

Každý workshopový den bude rozdělený do 3 hlavních bloků: teoretická část, prostor pro dotazy a praktická část.

1. den


Teoretická část

 • Co nesmíte vědět o člověku
 • Energetická a geometrická podstata člověka
 • Zcela jiné informace o struktuře pole vědomí a mozku
 • Změněné stavy vědomí i s otevřenýma očima
 • Rozvoj sférického vnímání
 • Okamžitá změna vědomí za pomoci dýchání mozkových kmenů
 • Prožitkové rozlišování stavů změněného vědomí pro okamžitou zpětnou vazbu

Prostor na dotazy


Praktická část

Přímé využití poznatků a budování prvních zkušeností. Okamžitý sestup do změněného stavu. Přímé pocitové rozpoznávání stavu Alfa. Navození stavů pozitivní Alfy a negativní Alfy s rozpoznáváním jejich projevů. Důkladné rozlišování těchto stavů a budování kvalitní meditace s otevřenýma očima, pro maximální produktivitu vycházející z vnitřních zdrojů.


2. den


Teoretická část

 • Rozvíjení a prohlubování pozornosti a koncentrace
 • Hluboký rozvoj sférického vnímání a rozvoj dalších smyslů
 • Prohlubování změněného stavu vědomí do Theta a Delta vln
 • Jedinečná technika starých mistrů na hlubokou relaxaci těla
 • Co skutečně vede k rozvoji osobnosti a duchovním průlomům
 • Rozdíl mezi meditací a hypnózou

Prostor na dotazy


Praktická část

Rozvíjení hlubších stavů na základě poznatků a přímé zkušenosti. Sjednocování a přepínání mezi jednotlivými smysly. Postupné prohlubování koncentrace a ladění se v prvním nezaujatém pozorovateli. Prociťování okamžitých změn.


3. den


Teoretická část

 • Práce s vnitřní introspekcí
 • Rozvíjení správného myšlení a čerpání vnitřní moudrosti
 • Aktivní stav rozpomínání a jiné vnímání času
 • Možné narušení času a prostoru
 • Jak reagovat a co dělat, pokud vzniknou patologie
 • Přímá práce ve změněném stavu vědomí s podvědomou a nevědomou oblastí
 • Jak uvolňovat traumata, emoce a jak přepsat programovou strukturu
 • Co je skutečný duchovní růst a možné nástrahy

Prostor na dotazy


Praktická část

Společná a individuální práce na vnitřních stavech pod dohledem a případnou pomocí. Okamžité zapracování silně prospěšných návyků. Rozvíjení a vhodná interpretace vnitřních prožitků. Kdo je pozorovatel pozorovatele. Přímé pochopení skutečné cesty rozvoje osobnosti a případného duchovního rozvoje. Prohlubování meditační zkušenosti. Konejte a jednejte z naprosto jiných rovin.


BONUS

Energetická stimulace parasympatiku a aktivace energického pole metodou shaolinských mnichů.

Workshopem vás provede:

Daniel Lísa

Daniel je uznávaný kouč na osobní a duchovní rozvoj, hypnoterapeut, znalec prastarého vědění, které bylo doposud nedostupné lidstvu, a mistr lékařského qigongu.

STUDIUM A ZKUŠENOSTI:

 • Klinická Ericksonovská hypnoterapie a NLP (člen National Guild of Hypnotists)
 • Energo-informační vědy - Psychotechnologický institut St. Petersburg ( součást tajného projektu vlády - výzkum vědomí a psychofyzických možností člověka)
 • International College of Medical Qigong - studium lékařského qigongu (čchi kungu) dle standardu Hai Dian University of Traditional Chinese Medicine in Beijing, China University
 • Studium prapůvodní taoistické mystiky a magie a křesťanské mystiky
 • Studium taoistické vnitřní alchymie a prastarých slovanských spisů

Reference

Před třemi lety jsem byl v období, kdy jsem se blížil ke konci jisté osobní transformace, způsobené mimo jiné i vnějšími vlivy, které jsem v podstatě nemohl ovlivnit. Po přibližně roce a vyřešení těch nejzásadnějších komplikací jsem se ustálil v určité apatii k vnějšímu světu, kde jsem již nevěděl jak z toho ven a bral jsem to jako nové paradigma bytí. Nic, v čem by člověk chtěl být déle jak pár dní, jsem setrval půl roku. V tu dobu jsem se setkal na doporučení s Danem. Po jedné konzultaci jsem se skokově vrátil do stavu, který bych označil jako běžné bytí, které jsem po tak dlouhé době již zapomněl, že vlastně existuje. Ten den jsem se setkal s pár přáteli a ti okamžitě poznali, že je něco jinak. Od té doby Dan patří mezi mé mentory a konzultuji s ním zásadní milníky ze svého osobního i businessového života. K Danovi jsem doporučil pár svých přátel a bylo skvělé sledovat jejich proměny ať už osobností, nebo životní. Díky za vše Dane.
Ing. Martin K. Jednatel společnosti
Po mnoho let se významně věnuji vlastnímu seberozvoji a cestě za hlubším poznáním. Dan byl pro mne nejen motorem pro objevení nových dosud pro mne neprobádaných oblastí, ale pomohl mi i propojit a prohloubit již dosud získané poznání a naučit se v něm rozlišovat a cítit, které věci obsahují vyšší pravdu. Díky němu ke mě začaly přicházet další hluboké vhledy. Naučil mne spoustu důležitých a ne zcela známých technik různých mistrů, které jdou do podstaty věci. Je pro mne skvělým průvodcem na cestě objevování vnitřního bohatství, je velmi zkušený, ale i přátelský. Má mnoho přesahů, které jsem u mnoha dalších průvodců neviděla. Díky Danovi se vše teprve začalo správně skládat.
Mgr. Irena KolárováAdvokát
Již první osobní setkání s osobou Dana Lísy na mě udělalo velký dojem. Jeho bohaté pracovní zkušenosti, profesionální, erudovaný a zároveň lidský přístup na mě zapůsobily natolik, že jsem se rozhodla s Danem spolupracovat. Jsem člověk, který potřebuje zažít osobní zkušenost, aby mohl s klidným svědomím doporučovat službu, člověka nebo i produkt dalším lidem. Velmi rychle po našem provním setkání jsem dostala možnost zažít Danovu terapii "na vlastní kůži". Dostala jsem příležitost pracovat jako fyzioterapeut pro americkou biatlonovou reprezentaci na Světovém poháru. Prožívala jsem tehdy velmi náročné období, byla jsem totálně zahlcená tzv.na všech frontách a cítila se ne dost připravená na takovou příležitost. Z dnešního pohledu je to až legrační, ale volala jsem o pomoc. Naše první konzultace proběhla po telefonu a byla pro mě naprosto stěžejní. Dostala jsem nejen nový pohled na sebe, své postoje, svou práci, svůj potenciál, ale také funkční nástroje pro neuvěřitelný růst. Od té doby se posunul nejen čas, ale i já. Velmi ráda doporučím Danovy služby každému, kdo má touhu růst a rozvíjet svůj fyzický, mentální a duchovní potenciál a využít je pro dobro. S úctou a díky.
Martina Juříková

Počet míst na workshopu je omezený na 12. Nezmeškejte svoji šanci...

Termín konání, místo a cena
akce:

DATUM KONÁNÍ - 1. termín: 30.10. - 1.11. 2020
DATUM KONÁNÍ - 2. termín: 13.11. - 15.11. 2020
MÍSTO KONÁNÍ: 
Cena: 10 990 Kč (cena je včetně ubytování a plné penze)

Doplňující informace k workshopu:

Workshop začíná vždy v pátek ve 13:00 h.
Každý den na vás čeká nabitý program po dobu minimálně 6 hodin. Samozřejmostí jsou přestávky na odpočinek a občerstvení.
Pro rezervaci ubytování nás prosím kontaktujte po úhradě na emailu: info@pravameditace.cz 

Další workshop se koná již za:

Jak probíhají naše akce v praxi